Enter your keyword

Сварочные работы

Зварювальні роботи

Зварювальні роботи

ТОВ «ПСП« Азовінтекс »має в своєму розпорядженні висококваліфікованим інженерно-технічним і зварювальним персоналом, необхідними ліцензіями та дозволами для виконання масштабних робіт по монтажу великогабаритних металоконструкцій і обладнання.

Система якості зварювального виробництва підприємства сертифікована в 2010 році за вимогами міжнародного стандарту ISO 3834-2 уповноваженим Міжнародним інститутом зварювання Органом сертифікації в Україні «Патонсерт».

В даний час фахівці-зварювальники «Азовінтекс» виконують два основних види зварювання:

ручна дугова;
аргонно-дугова не плавиться електродом.
Освоюється новий вид зварювання – механізований, що виконується в середовищі захисних газів. Така технологія дозволить збільшити продуктивність зварювальних робіт, поліпшити якість зварного з’єднання, скоротити терміни монтажу металоконструкцій.

Для виконання зварювальних робіт на підприємстві використовується як вітчизняне обладнання ( «СЕЛМА», «СиМЗ»), так і апарати відомих європейських виробників ( «Kemppi», «Fronius»). Це стосується і зварювальних матеріалів: поряд з вітчизняними, на вимогу генерального проектувальника, застосовуються і матеріали європейського виробництва (фірма «Bёhler»).