Enter your keyword

Про компанію

ПСП «Азовінтекс» має в своєму складі проектні, інжинірингові, а також архітектурно-дизайнерські підрозділи. Всі роботи виконуються висококваліфікованими фахівцями з використанням сучасних технічних засобів, на високому технологічному і естетичному рівні.

Інтелектуальний потенціал

Проектно-будівельне підприємство «Азовінтекс» – багатопрофільна компанія, що володіє широким спектром можливостей і досвідом зведення об’єктів будь-якої складності в області промислового і цивільного будівництва, в тому числі на правах генерального підрядника.

За час роботи на ринку України та зарубіжжя компанія зарекомендувала себе як надійний партнер, співпраця з яким гарантує високу якість і мінімальні терміни реалізації поставлених завдань. Робота компанії здійснюється на власній інженерно виробничій базі.

Власна сировинна і виробнича база

Підприємство практично повністю забезпечено якісними будівельними матеріалами і конструкціями власного виробництва

Технічні і технологічні можливості

Наявність великого парку сучасної техніки і механізмів дозволяє підприємству виконувати практично повний комплекс будівельних робіт. Застосування найновіших технологій будівництва та монтажу забезпечує максимальну якість і мінімальні терміни реалізації проектів.

Транспортна служба і розвинена інфраструктура

Завдяки наявності власного парку вантажних автомобілів, підприємство самостійно вирішує питання доставки та супроводу будівельних вантажів і техніки, як по території України, так і за її межами. Головний офіс компанії розташований в місті Маріуполі – промисловому центрі Південного Сходу України з високим економічним і транзитним потенціалом.

ТОВ ПСП «Азовінтекс» не тільки оперативно реагує на вимоги будівельного ринку, але і в значній мірі формує їх за рахунок використання найсучасніших інженерних рішень і будівельних технологі.Компетентность і професіоналізм наших фахівців, сподіваємося, забезпечить успішне виконання спільних завдань, а суворе виконання договірних зобов’язань стане запорукою надійних довгострокових і взаємовигідних партнерських відносин.