Enter your keyword

Вітряний парк “Причорноморський”

 • portfolio
 • portfolio
 • portfolio
 • portfolio
 • portfolio
 • portfolio
 • portfolio

Project info:

Client
Wind park «Prichernomorsky»

Монтаж вітроустановки

З огляду на велику висоту ветроелек- троустановкі і значну вагу її окремих частин, було прийнято рішення в якості основного підйомного засоби використовувати гусеничний кран Terex Demag 2800 СС вантажопідйомністю 600 тонн і вильотом стріли 132 метра. Загальна вага крана в зборі досягає 500 тонн.

Для установки і безпечної роботи крана попередньо проводилася підготовка робочого майданчика розміром 30×40 метрів. Поверхня цього майданчика згідно з технологічними вимогами повинна бути практично горизонтальною (з ухилом поверхні не більше 0,3 °) і витримувати необхідний тиск. Для цього після планування грунту проводилася подвійна відсипання території з пошаровим ущільненням віброкотком.

Після доставки на робочу площадку сектора вежі кантуватися (наводилися у вертикальне положення) за допомогою двох кранів: Terex Demag і Grove, а також спеціального оснащення.

Секції вежі по черзі піднімалися краном Terex Demag і встановлювалися одна на іншу за допомогою болтових з’єднань. Місця стиків секцій оброблялися герметиком.

Зв’язок монтажників і машиніста крана підтримувалася по рації.

Моторна гондола доставлялася на робочу площадку в зібраному вигляді. Загальна вага моторної гондоли – 96 тонн.

За допомогою пристрою супер-ліфт здійснювався підйом гондоли і установка в проектне положення. При виконанні даної операції на крані використовувалися додаткові контр-вантажі загальною вагою 90 тонн.

Унаслідок значних габаритних розмірів вузол «Ротор з лопатями» доставлявся на робочу площадку по частинах (вузли ротора, лопаті).

Підйому передував ряд підготовчих операцій:

Установка опорного стенду для збірки ротора.
Висновок ротора в захисний кожух.
Почергове приєднання до ротора лопатей (операція проводилася за допомогою двох кранів).
Перед підйомом готовий вузол вагою 68 тонн за допомогою двох кранів перевели в вертикальне положення. Потім – підйом до місця з’єднання з гондолою і монтаж.

Вежа складається з 6 різних за висотою і масі (від 27 до 67 тонн) частин, що з’єднуються один з одним за допомогою болтів. П’ять секцій – циліндричної форми, одна сама верхня – усічений конус.

Діаметр башти (п’ять секцій) – 4300 мм, верхня частина – перехід від 4300 К 3200 мм.

Загальна висота вежі – 95 метрів. Загальна маса вежі – 298,6 тонни.

Завершальний етап облаштування фундаментів ВЕУ – гідроізоляція. З метою захисту від дії вологи «тіло» фундаменту покривається шаром спецмастікі.

Перед підйомом кожна секція вежі знімається з автомобільного причепа і кантується (перекладається в вертикальне положення) за допомогою двох кранів. Потім здійснюється її підйом і установка в проектне положення (висота – 15-22 м, вага – 56-61 т).

img_4044-min

Контакты

 • 87500, Україна Донецька обл., М.Маріуполь, пр-т Миру, 68а

 • +38 (0629) 410010, +38 (0629) 409131

 • info@azovintex.com
 • Пн. - Пт: 9:00 - 18:00