Enter your keyword

Житловий комплекс “Перший квартал”

Житловий комплекс “Перший квартал”

Project info:

Categories
Цивільне будівництво
Location
Mariupol, Ukraine

Описание

Для забезпечення мешканців міста Маріуполя Донецької області сучасним і доступним житлом Публічне акціонерне товариство «Будівельно-монтажна фірма« Азовстальбуд »спільно з Товариством з обмеженою відповідальністю« Проектно-будівельне підприємство «Азовінтекс» почали будівництво житлового масиву з дев’ятиповерхових житлових будинків в центральній частині Лівобережного району м . Маріуполя.

Проект передбачає будівництво 630 квартир поліпшеного планування, з них – 360 однокімнатних квартир, 180 двокімнатних квартир, 90 трикімнатних квартир. Загальна площа проекту 42 625 м2.

Житловий масив розташовується в центральній частині Лівобережного району м Маріуполя з розвиненою інфраструктурою. У безпосередній близькості від споруджуваного комплексу розташовані супермаркет «Амстор», мережа магазинів, лікарня, дитячі садки, школа, парк. Житловий масив розташований між основними общегородскими транспортними магістралями – тролейбусної та трамвайної лініями, автобусними маршрутами, що дозволить майбутнім мешканцям кварталу в короткий час дістатися в будь-який район міста.

Для розвитку інфраструктури комплексу і отримання максимуму послуг в місці проживання передбачена можливість використовувати приміщення в цокольних поверхах (3190 м2) для розміщення магазинів, перукарень, медичних кабінетів, клубів, офісів і ін. Використання сучасних будівельних матеріалів при влаштуванні внутрішніх і зовнішніх мереж дозволить протягом тривалого періоду часу експлуатувати їх безаварійно.

Територія житлового масиву буде мати розвинену мережу проїздів і тротуарів до кожного дому, автомобільні стоянки, в тому числі підземну. Передбачені майданчики для відпочинку дорослих і дітей, майданчики для заняття спортом, значна територія комплексу віддана під озеленення.

Скачать брошуру проекта